Impresja Dance

Discofox - kurs i nauka tańca użytkowego

 

1. DISCOFOX/ 2 na 1/ DISCOTEP

Discofox to praktyczny taniec użytkowy tańczony w parze prawie do każdej muzyki. Jest to taniec imprezowy, który daje nam dużą swobodę w interpretacji poznawanych figur. Inne popularne nazwy tego tańca to: discotep, 2 na 1, taniec weselny, imprezowy itp.

Krok podstawowy jest bardzo prosty, dzięki czemu już po paru lekcjach można śmiało zacząć wykorzystywać nabyte umiejętności na imprezach. Ten kurs jest wprost idealny dla osób poszukujących w tańcu czegoś niebanalnego. Tutaj znajdziesz bogactwo figur, które sprawi, że nie zaznasz nudy na parkiecie. 

Kurs tańca użytkowego Discofox jest podzielony na poziomy zaawansowania. Każdy stopień kursu trwa 4 zajęcia, po 60 minut. Przewidzianych jest od trzech do pięciu stopni następnie można kontynuować naukę na wyższym poziomie Hobby. Na tym kursie tańczycie w parach w których zapisaliście się na zajęcia.

Pierwszy stopień kursu to nauka od zupełnych podstaw. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego! 

Discofox poziom Hobby – Zajęcia dla każdego, kto tańczy ten styl nie mniej niż kilka miesięcy. Poznajemy materiał o różnym stopniu trudności z przewagą elementów zaawansowanych.

Zapisz się!

 

2. DISCOFOX TECHNIKA  "LINIÓWKA"

Zajęcia Discofox Liniowy są niezbędne dla każdej osoby, która chce progresywnie pracować nad jakością swojego tańca. Program zajęć jest inny niż kursu tańca użytkowego 2 na 1, o którym napisaliśmy w punkcie pierwszym.

 
Zobacz w grafiku, kiedy odbywają się zajęcia :)


3. DISCOFOX- udział w zawodach tanecznych

Chciałabyś/ Chciałbyś przeżyć nową przygodę i wystartować na zawodach Discofox? Na start nigdy nie jest za późno! Jest podział na  kategorie wiekowe, jak również kategorie przeznaczone dla osób, które startują na turnieju pierwszy raz !

W kategorii debiutów każdy uczestnik jest zwycięzcą i otrzymuje pamiątkowy dyplom od ogólnopolskiej organizacji tanecznej PZTF Polski Związek Tańca Freestyle :)
Satysfakcja, dyplomy oraz przeżycie czegoś nowego w życiu gwarantowane!

Odkryj swoją nową pasję i baw się tańcem!

 

 Krótko na temat instruktorów:
Oboje tańczą Discofox od dawna. Marek tańczy już przeszło dziesięć lat. Prawdziwy przełom nastąpił, gdy pojechali na warsztaty zagranicę ucząc się od źródeł wiedzy. Aneta i Marek od pięciu lat regularnie uczestniczą w eventach za granicą i jest to ich źródło wiedzy na temat tego tańca. Do tej pory mieli przyjemność uczyć się od ponad kilkudziesięciu szkoleniowców z różnych krajów między innymi Szwajcarii, Niemiec, Rosji.

 

 Poniżej Discofox Liniowy :) Wkrótce zamieścimy również video z discofox w wersji 2 na 1

 

 

2016 - 2015 © impresjadance.pl