Impresja Dance

Kursy grupowe

Kursy grupowe, to zajęcia których jeden stopień trwa 4 spotkania.  Prowadzimy zajęcia w kameralnym gronie kilku par. Grupy liczą do kilkunastu uczestników.  
Zajęcia trwają 60 minut  i odbywają się raz w tygodniu, cyklicznie tego samego dnia i o tej samej porze. Kursy przyspieszone ( dwa razy w tygodniu) są zawsze oznaczone w grafiku.  

Po zakończeniu każdego stopnia zajęcia można kontynuować na  kolejnym wyższym stopniu  :)

 Cena kursu grupowego to 70 zł za 4 zajęcia od osoby. 

Prowadzimy zajęcia z tańców użytkowych:

- Discofox (2 na 1)- to taniec użytkowy tańczony na 3. Więcej o Discofox...  kliknij

 - Disco samba - to taniec użytkowy tańczony na 4, świetnie się sprawdza na imprezach, gdzie muzyka jest bardzo szybka np. wesela.

- Taniec klubowy solo dla Kobiet- Podczas zajęć poznasz jak tańczyć solo do muzyki klubowej. Zajęcia są adresowane do kobiet, które nie czują się dobrze 

w tańcu solo oraz do tych, które chciałyby go urozmaicić. Kurs sprawi, że otworzysz się na parkiecie i poczujesz radość z tańca! 

Nadprogramowy ruch korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie, pewność siebie na parkiecie oraz sylwetkę :) 


Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia prosimy o zabranie czystego obuwia zamiennego. Ubrać można się tak, jak każdego innego dnia. Ważne, żeby było nam wygodnie :)


Zajęcia z tańca użytkowego dedykujemy wszystkim tym, którzy chcieliby poznać taniec praktyczny, prosty do wykorzystania na parkiecie i jednocześnie efektowny! Zapraszamy! 

Aktualny grafik zajęć grupowych Kliknij i wybierz termin, który Wam odpowiada! 

 

 

2016 - 2015 © impresjadance.pl