Impresja Dance

Pierwszy taniec

LEKCJE INDYWIDUALNE

Ofertę przygotowania do Pierwszego Tańca kierujemy do par, które chcą nauczyć się tańczyć od podstaw, jak również do par posiadających doświadczenie taneczne. Układamy choreografię do wybranej przez Was piosenki.

Podczas takich zajęć na sali tanecznej znajduje się tylko jedna para oraz instruktor tańca.

Więcej informacji kliknij tutaj . Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego! Sprawdź cennik lekcji indywidualnych :)

 FAQ Pierwszy Taniec

Ile czasu potrzebujemy na przygotowanie do pierwszego tańca?
-Najlepiej zacząć około trzy, dwa miesiące wcześniej. Ilość zajęć które potrzebujecie jest uzależniona od stopnia trudności Waszego Pierwszego Tańca. Zazwyczaj jest to około 6-10 godzin. Jeśli znaleźliście gdzieś w sieci piękny Pierwszy Taniec lub tańce i chcecie, aby były one waszym źródłem inspiracji pamiętajcie, że aby zatańczyć na luzie w dniu ślubu potrzebujecie trochę czasu. Jeśli chcecie tylko i wyłącznie przetrwać to realizujemy bardzo schematyczny i uproszczony taniec w kilka godzin.

Moja piosenka na pierwszy taniec trwa 4 minuty, czy nie będzie zbyt trudno nauczyć się tańczyć do takiej piosenki?
- Pierwszy Taniec trwa zazwyczaj około dwóch minut i jest to czas optymalny, oczywiście można tańczyć dłużej albo krócej. Przy wyborze piosenki nie należy się sugerować jej czasem trwania, przycinamy utwory do odpowiedniej długości.

 

NAUKA TAŃCÓW UŻYTKOWYCH NA WESELE

W ofercie znajduje się również nauka tańców idealnych na przyjęcie weselne. Taniec podczas wesela nie opiera się tylko na pierwszym tańcu ;) Warto pomyśleć o tym, aby poznać taki taniec użytkowy, by bawić się świetnie przez całą noc. Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie Państwa Młodych. Zapraszamy również osoby, które wybierają się na wesele jako goście. Nasze zajęcia to świetna okazja, by szybko poznać taniec praktyczny i móc go wykorzystać na niejednej imprezie tanecznej. Zajęcia prowadzone są w formie lekcji indywidualnych oraz kursów grupowych. Terminy zajęć grupowych znajdują się w grafiku!

 

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać w każdym dniu tygodnia w godzinach od 16:00 do 22:00. W wybrane dni istnieje możliwość realizowania zajęć również rano lub wczesnym popołudniem.
Zachęcamy do kontaktu z nami :)
http://www.impresjadance.pl/szkola-tanca-krakow

 

 

 

 

2016 - 2015 © impresjadance.pl