Impresja Dance

Kontakt

Impresja Dance

 ul. Zawiła 61c  30-390 Kraków

Prosimy wpisywać w mapie google ul. Zawiła 61C, wtedy pojawia się prawidłowa lokalizacja.

Szkoła Tańca IMPRESJA DANCE znajduje się na 1 piętrze w budynku Centrum Biurowego ALSTAR. Budynek ten znajduje się za niebieskim ogrodzeniem, naprzeciwko stacji ORLEN,  obok hotelu Junior 2 i tuż obok Centrum Zdrowia Apriori. 

Wskazówki dojazdu:

- KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Przystanek autobusowy Komuny Paryskiej (ok. 50 m od budynku) oraz przystanek  Zawiła (ok. 150 m od budynku)

Budynek znajduje się  za niebieskim ogrodzeniem. Od przystanku Komuny Paryskiej można wykorzystać drogę na skróty przez niebieską kładkę
Od przystanku Zawiła należy przejść przez otwartą, główną bramę wjazdową oraz parking i kierować się do głównego wejścia

- SAMOCHODEM

Na terenie obiektu znajduje się parking. Samochód można zaparkować na miejscach nieoznaczonych (na długości żywopłotu jeszcze przed wjazdem za bramę) lub po wjeździe za bramę na miejscach nieoznaczonych oraz od godz. 15:00 na miejscach przy których znajdują się tabliczki "zarezerwowane Alstar". Miejsca parkingowe "zarezerwowane Alstar"znajdują się po wjeździe za bramę- należy skręcić w prawo.

-ROWER: przed budynkiem znajdują się stanowiska do przypięcia rowerów

 

Zadzwoń do nas

tel. 795 039 119

Napisz do nas

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


formularz kontaktowy 

Drukuj

2015 - 2023 © impresjadance.pl