Impresja Dance

Instruktorzy szkoły tańca Impresja Dance w Krakowie

Impresja Dance- Aneta i MarekNasza szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce Pierwszego Tańca i Tańca Użytkowego.
Prowadzimy zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne, jak również prywatne kursy dla grup zamkniętych. Założyliśmy szkołę  Impresja Dance, która powstała z pasji do tańca w parach!

Jesteśmy instruktorami i  tancerzami. Tańczymy i uczymy wielu stylów tanecznych, a naszym wiodącym stylem od lat jest Discofox. Należymy do wąskiego grona kilku osób w Polsce, które poznały Discofox w szerokim zakresie jako pierwsze, czerpiąc ze źródeł zagranicznych, gdzie discofox rozwinął się szybciej i bardziej niż w Polsce. Doskonalimy nasz discofox dzięki instruktorom ze Szwajcarii, Niemiec i Rosji. Jesteśmy członkami Komisji Discofox Polskiego Związku Tańca Freestyle (PZTF). Oboje posiadamy uprawnienia Instruktora Tańca. Kurs instruktorski ukończyliśmy z wynikiem celującym w Klubie Sportowym Podwawelskim w Krakowie.

Nasze osiągnięcia na parkietach turniejowych w dyscyplinie tanecznej Disco-Hustle/ Swing/ Fox to między innymi Vice Mistrzostwo oraz Mistrzostwo Polski organizacji IDO  (International Dance Organization), brązowy medal Mistrzostw Świata organizacji WADF (World Artistic Dance Federation).

Na naszych zajęciach odnajdzie się każdy!  Zapraszamy!

2015 - 2021 © impresjadance.pl