Impresja Dance

Instruktorzy szkoły tańca Impresja Dance w Krakowie

Impresja Dance- Aneta i Marek

Uczymy tego, co działa na parkietach imprezowych! Specjalizujemy się w nauce tańców użytkowych i Pierwszego Tańca już od wielu lat!

Nasz autorski program nauki tańca użytkowego w parach jest niezawodny a jego skuteczność jest sprawdzona  w praktyce. Zapisz się na zajęcia i przekonaj się, że to działa!

Wiemy jak ważne jest, by pewnie czuć się na parkiecie podczas różnych imprez tanecznych jakie zdarzają się w życiu każdego z nas! Czy to wesele, Sylwester, impreza u znajomych, czy też spotkanie firmowe przygotujemy Was tanecznie na każdą imprezę taneczną.

 

Nasza szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce Pierwszego Tańca i Tańca Użytkowego.
Prowadzimy zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne, jak również prywatne kursy dla grup zamkniętych. Założyliśmy szkołę  Impresja Dance, która powstała z pasji do tańca w parach! Działamy dla Was już od 2015 r. nieustannie przygotowując pary do Pierwszego Tańca oraz do tańca na każdej imprezie tanecznej. 

Jesteśmy instruktorami i  tancerzami. Tańczymy i uczymy wielu stylów tanecznych, a naszym wiodącym stylem od lat jest Discofox. Należymy do wąskiego grona kilku osób w Polsce, które poznały Discofox w szerokim zakresie jako pierwsze, czerpiąc ze źródeł zagranicznych, gdzie discofox rozwinął się szybciej i bardziej niż w Polsce. Jesteśmy członkami Komisji Discofox Polskiego Związku Tańca Freestyle (PZTF). Oboje posiadamy uprawnienia Instruktora Tańca. Kurs instruktorski ukończyliśmy z wynikiem celującym w Klubie Sportowym Podwawelskim w Krakowie.

Nasze osiągnięcia na parkietach turniejowych w dyscyplinie tanecznej Disco-Hustle/ Swing/ Fox to między innymi Vice Mistrzostwo oraz Mistrzostwo Polski organizacji IDO  (International Dance Organization), brązowy medal Mistrzostw Świata organizacji WADF (World Artistic Dance Federation).

Na naszych zajęciach odnajdzie się każdy!  Zapraszamy!

2015 - 2023 © impresjadance.pl