Impresja Dance

Pierwszy Taniec

LEKCJE INDYWIDUALNE - zajęcia stacjonarne 

Pierwszy Taniec to najważniejszy taniec rozpoczynający zabawę weselną. Wiemy jak ważne jest, by podczas tej chwili czuć się pewnie na parkiecie. Nasze Studio powstało właśnie w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Od lat współpracujemy z parami, by przygotować je tanecznie na ten najważniejszy dzień. Bez obaw! Na naszych zajęciach odnajdzie się każdy!

Pierwszy Taniec może mieć różny charakter. Może być to luźny i naturalny taniec lub złożona choreografia idealnie dopasowana do wybranej piosenki. Wybór należy do Was!

Pierwszego Tańca uczymy podczas zajęć indywidualnych. To czas poświęcony tylko jednej parze. Poznajemy wówczas Wasze oczekiwania, by w oparciu o nie przygotować choreografię Waszych marzeń. Każda para może mieć własne wyobrażenie tego tańca, dlatego do każdej pary podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest Wasze samopoczucie w trakcie tańca i luz na parkiecie.

Zajęcia indywidualne trwają zwykle godzinę zegarową. Program jest dostosowany do Waszych potrzeb! Częstotliwość zajęć jak i godziny i dni można wybrać z aktualnie dostępnych. Terminy ustalane są indywidualnie we wszystkie dni tygodnia i w weekendy-  od poniedziałku do niedzieli  do godz. 22:00. Pamiętajcie, że lekcje indywidualne nie są umieszczone w grafiku. W razie chęci rezerwacji terminu zajęć lub pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapisów!

 FAQ Pierwszy Taniec

Ile czasu potrzebujemy na przygotowanie do Pierwszego Tańca?
-Najlepiej zacząć z większym wyprzedzeniem lub przynajmniej  około trzy miesiące wcześniej. Ilość zajęć które potrzebujecie jest sprawą indywidualną, uzależnioną między innymi od stopnia trudności Waszego Pierwszego Tańca, czy długości wybranej piosenki. Zazwyczaj jest to około 6-10 godzin zajęć na sali z instruktorem/instruktorką, ale możecie również wykupić większą ilość zajęć i rozplanować przygotowanie w czasie. Pamiętajcie, że aby zatańczyć na luzie w dniu ślubu potrzebujecie wielokrotnego powtórzenia Waszej choreografii już po jej opanowaniu. To daje Wam większy luz i komfort w dniu ślubu! Jeśli chcecie zatańczyć prosto i minimalistycznie, by tylko zaakcentować Pierwszy Taniec to oczywiście bez obaw przygotujemy Was w dużo krótszym czasie. Tempo zajęć zależy od indywidualnych predyspozycji pary.

Moja piosenka na Pierwszy Taniec trwa 4 minuty, czy nie będzie zbyt trudno nauczyć się tańczyć do takiej piosenki?
- Długość Pierwszego Tańca zależy od zgłaszającej się pary. Najbardziej optymalny czas to ok. 2 min. - 2:20.  Można oczywiście tańczyć dłużej albo krócej. Trzeba sobie zdawać sprawę, że im dłuższa piosenka tym więcej czasu potrzebujecie na opanowanie i wytańczenie choreografii. Piosenkę możemy również wyciszyć lub przyciąć wedle Waszych potrzeb.

 

NAUKA TAŃCÓW UŻYTKOWYCH NA WESELE

W ofercie znajduje się również nauka tańców idealnych na przyjęcie weselne. Taniec podczas wesela nie opiera się tylko na pierwszym tańcu ;) Warto pomyśleć o tym, aby poznać taki taniec użytkowy, by bawić się świetnie przez całą noc. Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie Państwa Młodych. Zapraszamy również osoby, które wybierają się na wesele jako goście. Nasze zajęcia to świetna okazja, by szybko poznać taniec praktyczny i móc go wykorzystać na niejednej imprezie tanecznej. Zajęcia prowadzone są w formie lekcji indywidualnych oraz kursów grupowych. Terminy zajęć grupowych znajdują się w grafiku!

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać w każdym dniu tygodnia w godzinach  do 22:00. W wybrane dni istnieje możliwość realizowania zajęć również rano lub wczesnym popołudniem.

Zachęcamy do kontaktu  :)
http://www.impresjadance.pl/szkola-tanca-krakow

 

Nasze choreografie na Pierwszy Taniec. Więcej przykładowych układów tanecznych znajdziesz na naszym kanale youtube! Zachęcamy do subskrypcji :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy Taniec bez wychodzenia z domu- Spersonalizowana choreografia  

Uwaga: Obecnie ze względu na pracę nad wieloma innymi projektami video, wstrzymujemy ofertę tworzenia spersonalizowanych choreografii na zamówienie!
Zapraszamy na indywidualne zajęcia stacjonarne lub do naszego sklepu z gotowymi choreografiami online, którego ofertę będziemy stopniowo powiększać- https://naukatancaonline.pl/

Planujecie przygotowanie Pierwszego Tańca, ale z różnych przyczyn wolicie przygotować się bez uczestnictwa w stacjonarnych zajęciach? Zapraszamy!  Już teraz uruchomiliśmy nową formę zajęć z Pierwszego Tańca! Wystarczy, że wybierzecie piosenkę, udzielicie nam odpowiedzi na kilka istotnych pytań a resztą zajmiemy się my :)

Na podstawie odpowiedzi stworzymy dla Was choreografię odpowiadającą Waszym potrzebom i oczekiwaniom! Po zatwierdzeniu projektu choreografii przystępujemy do jego realizacji. Ta wygodna forma nauki sprawi, że będziecie mogli opanować cały układ we własnym zakresie bez konieczności uczestnictwa w zajęciach w szkole! Oczywiście będziecie mogli dzielić się z nami efektami pracy, otrzymywać rady i wskazówki :)

Co od nas otrzymacie?:

-Nagranie video z choreografii zatańczone przez profesjonalnych instruktorów

-Instruktaż video krok po kroku nagrany przez tych samych instruktorów

-Przycięcie i wyciszenie piosenki

-Możliwość konsultacji e- mail

- Możliwość otrzymania wskazówek i poprawek po przesłaniu przez Was video z Waszego treningu

Czas przygotowania spersonalizowanej choreografii od momentu jej zatwierdzenia wynosi zazwyczaj do 14 dni, jednak zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia do 21 dni. Prosimy o uwzględnienie tego czasu podczas składania zamówienia :)

Zamówienia można składać mailowo. W odpowiedzi na Waszą wiadomość otrzymacie zestaw pytań, tak byśmy mogli poznać Wasze oczekiwania i stworzyć choreografię dostosowaną do Was!

Cena choreografii ustalana jest indywidualnie, zależy między innymi od długości choreografii, czasu poświęconego przez instruktorów na nagranie i zmontowanie materiałów.

 

 

 

 

 

2015 - 2021 © impresjadance.pl