Impresja Dance

Pierwszy Taniec

LEKCJE INDYWIDUALNE - zajęcia stacjonarne 

Pierwszy Taniec to najważniejszy taniec rozpoczynający zabawę weselną. Wiemy jak ważne jest, by podczas tej chwili czuć się pewnie na parkiecie. Nasze Studio powstało właśnie w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Od lat współpracujemy z parami, by przygotować je tanecznie na ten najważniejszy dzień. Bez obaw! Na naszych zajęciach odnajdzie się każdy!

Pierwszy Taniec może mieć różny charakter. Może być to luźny i naturalny taniec lub złożona choreografia idealnie dopasowana do wybranej przez Was piosenki.

Pierwszego Tańca uczymy podczas zajęć indywidualnych. To czas poświęcony tylko jednej parze. Poznajemy wówczas Wasze oczekiwania, by w oparciu o nie przygotować choreografię dopasowaną do Waszych potrzeb. Każda para może mieć własne wyobrażenie tego tańca, dlatego do każdej pary podchodzimy indywidualnie.

Terminy zajęć ustalane są indywidualnie we wszystkie dni tygodnia i w weekendy-  od poniedziałku do niedzieli w godzinach popołudniowych i wieczornych, oraz w wybrane dni rano. Pamiętajcie, że lekcje indywidualne nie są umieszczone w grafiku. W razie chęci rezerwacji terminu zajęć lub pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Każda lekcja tańca prowadzona jest za każdym razem w tej samej lokalizacji na sali tanecznej z lustrami. Na takich zajęciach jesteście na sali sami z instruktorką/instruktorem.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapisów!

 

Kiedy rozpocząć naukę tańca przed ślubem?

Jeśli planujecie rozbudowaną choreografię idealnie zgraną z muzyką z złożoną z wielu elementów najlepiej zgłosić się na kilka miesięcy wcześniej lub z większym wyprzedzeniem.  Zajęcia można rozplanować w czasie a Wy macie wtedy spokojnie czas na dopracowanie wszystkich elementów układu. Wielokrotne powtórzenie układu, dopracowanie szczegółów i estetyki tańca sprawi, że będziecie się czuć pewnie w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli nie macie innej możliwości również możecie przygotować Pierwszy Taniec na krótko przed ślubem. Oczywiście, że da się zatańczyć :) Trzeba mieć jednak na uwadze, że trudność układu musi być dostosowana do czasu, jaki pozostał Wam do wesela. Dobrze też zwrócić uwagę na terminarz. Im bliżej wesela tym mniej możliwości również w grafiku instruktora, który jednocześnie pracuje z dużą ilością par a przez to ilość dostępnych terminów jest ograniczona.

Nie trzeba sugerować się długością wybranej przez Was piosenki. Pomagamy skrócić/ przyciąć utwór do odpowiedniej długości.

 

NAUKA TAŃCÓW UŻYTKOWYCH NA WESELE

Taniec podczas wesela nie opiera się tylko na pierwszym tańcu ;) Warto pomyśleć o tym, aby poznać taki taniec użytkowy, by bawić się świetnie przez całą noc. W naszej  ofercie znajduje się również nauka tańców idealnych na przyjęcie weselne. Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie Państwa Młodych. Zapraszamy również osoby, które wybierają się na wesele jako goście. Nasze zajęcia to świetna okazja, by  poznać taniec praktyczny i móc go wykorzystać na niejednej imprezie tanecznej.  Zajęcia prowadzone są w formie lekcji indywidualnych oraz kursów grupowych. Terminy zajęć grupowych znajdują się w grafiku!


Zachęcamy do kontaktu  :)
http://www.impresjadance.pl/szkola-tanca-krakow

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

2015 - 2023 © impresjadance.pl